Bývanie v Bratislave s prírodou na dlani

Záhorská Bystrica je čoraz populárnejšou a obľúbenejšou časťou Bratislavy. Praktický mestský život korunovaný krásou prírody premieňa bývanie Pod vŕškami na niečo jedinečné. Svoj nový, vysnívaný domov tu preto nájde skutočne každý.

Aktívny život pre mladých ľudí

Ste mladý, aktívny človek, ktorý túži po nerušenom mestskom bývaní? Pod vŕškami zaručene nájdete to, čo hľadáte. Kompletná občianska vybavenosť a rýchla dostupnosť do centra, ktorá trvá spravidla 15 minút, garantuje splnenie vašich snov bez akýchkoľvek kompromisov. Vášho športového ducha prebudí praktické napojenie na cyklotrasy a množstvo atraktívnych turistických aktivít.

Súkromný raj pre rodiny s deťmi

Rodiny s malými deťmi objavia Pod vŕškami bezpečný komunitný život. Moderné obytné štvrte sú orientované do privátnych vnútroblokov, čím rodinám poskytnú pocit súkromia a bezpečnosti. Doprajte vašim deťom to najlepšie pre ich zdravý vývin – doprajte im detstvo v náručí čarovnej prírody Malých Karpát, zelených parkov a moderných detských ihrísk.

Najkrajšia jeseň života

Pohoda, relax a oddych, ktorý si zaslúžite. Ak patríte k staršej generácii, ktorá hľadá pokojné bývanie v srdci prírody, zamierte do Záhorskej Bystrice. Užite si pohodlné mestské bývanie s nerušenou atmosférou prírody, ako stvorenou na prechádzky so psíkom, či posedenie v parku pod korunami zelených stromov. Využite svoj voľný čas naplno a vypestujte si záhony pestrých kvetov, zdravé ovocie či zeleninu v predzáhradkách vlastného bytu.