Livana – súlad aktívneho života a pokojného bývania

Nadštandardná kompozícia troch bytových komplexov v Bratislave, ktoré sú vybavené ekologickými a smart riešeniami, sú plné výdobytkov z budúcnosti. Takto môžeme opísať pripravovanú výstavbu projektu Livana Nádherná lokalita s výhľadom na lesy Malých Karpát prezrádza, že sa jedná o prémiové bývanie. Výstavba projektu sa bude realizovať začiatkom jari 2022 a už teraz sa teší veľkému záujmu zo strany potenciálnych majiteľov.

Viditeľný nadštandard je to, čo nás definuje

Termín aktívneho mestského života sa pri tomto projekte mení na úplne iný pojem. Či sa do bytu nasťahujú starší ľudia, hľadajúci pokojné miesto s nádhernou prírodou alebo mladé rodiny, ktoré už nebaví centrum mesta a chcú zabezpečiť bezproblémové miesto pre svoju budúcu rodinu, všetci si prídu na svoje. Oblasť Pod vŕškami je ideálom pre každého. Miesto ponúka pocit kľudu na okraji hlavného mesta, čo je predpokladom pre dobrý sociálny, pracovný, ale aj rodinný život.

To, čo stačilo kedysi, už dnes nestačí

Bývanie Livana sa posunulo na vyššiu úroveň vďaka nadštandardným riešeniam. Bytové sekcie sú zložené z 2- a 3-izbových bytov. Niektoré z nich disponujú súkromnou predzáhradkou, iné ponúkajú balkóny, ale aj rozsiahlu terasu. Je na zákazníkovi, ktoré z riešení je bližšie jeho potrebám. Už sa netreba báť situácii, kedy nie je kde zaparkovať. Komplex ponúka garážové státie, ktoré si pri kúpe viete veľmi jednoducho nakonfigurovať. Medzi ponúkanými možnosťami je aj elektrická prípojka pre elektromobil a taktiež pivnica.

Ekologické a smart ovládanie z budúcnosti

Sme ekologickí a smart! Naše futuristické zabezpečenie bytov ponúka napríklad aj to, že všetky informácie ohľadom bývania máte v mobilnom telefóne. Túto možnosť má každý bývajúci v bytovej jednotke zadarmo. Navyše, dostávate informácie o meraní spotreby základných komodít ako je voda, teplo, elektrina a o ich finančných nákladoch. Tie si môžete v budúcnosti anonymne porovnávať so susedmi a inšpirovať sa tak k pozitívnej zmene alebo šetrení.

Náš základný balík je u iných nadštandard

Pri Livane máte záruku vysokej kvality. Napríklad veľké trojsklenné okná v celom byte sú niečo, čo vám ušetrí energiu a peniaze. Do bytu vám tak prejde viac slnečného žiarenia, vďaka ktorému sa budete cítiť pohodlne celý deň. Myslíme na ekológiu, preto sme navrhli zelenú strechu, taktiež sadrové omietky, predprípravu na klimatizáciu, ktorú si pre smart nastaveniu budete vedieť zapnúť ešte skôr, ako prídete domov. Vďaka tomu vás bude čakať vyhriaty a útulný byt, ktorý ste si vysnívali.

Objavte súlad aktívneho života a mestského bývania. Objavte Livana.

www.livana.sk

Kontaktujte predajcu

Ak máte záujem o viac informácií, kontaktuje nás alebo nám napíšte cez formulár