Tillia – zamilujte sa do svojho nového bývania

Hľadáte bývanie v Bratislave, ktoré vás svojou atmosférou prenesie na vzdialený vidiek? Zelené kopce Malých Karpát, nerušená príroda, vytúžený kľud a súkromie, no zároveň všetky benefity aktívneho mestského života… Presne toto a ešte omnoho viac na vás čaká v novovybudovanej štvrti Pod vŕškami.

Premeňte sen o bývaní na skutočnosť

Projekt Tillia sa nachádza v srdci Záhorskej Bystrice, v lukratívnej modernej štvrti Pod vŕškami. Obytný komplex je tvorený trojpodlažnými budovami orientovanými do vnútrobloku, čím prisľubuje pocit bezpečia a súkromia všetkým jeho budúcim užívateľom. Staršia generácia túžiaca po kľude, relaxe a odpočinku, ako aj mladé rodinky s deťmi, ktoré chcú bývanie v meste spojiť s aktívnym pobytom v prírode, tak zaručene nájdu v Tillia to, o čom snívajú. Neváhajte a splňte si svoje sny o ideálnom bývaní aj vy.

Tillia vám ponúka 84 jedinečných bytov v štandarde, ktorý si môžete dotvoriť podľa vlastných predstáv. Vy rozhodnete, ako bude vyzerať váš nový domov. Naši skúsení architekti ochotne pomôžu nabrať vašim predstavám správny smer. Samozrejmosťou je aj kúpa bytu v stave holobyt. Na váš kľúčik čakajú dvoj-troj- a štvorizbové byty, ktoré si získajú vaše srdce svojou výnimočnou pridanou hodnotou. Aj vy ste zvedaví, čím si byty v Tillia zvyšujú svoju atraktivitu?

Tillia byty na predaj v Záhorskej Bystrici

Benefity, ktorým neodoláte

Každý z bytov sa totiž môže popýšiť priestranným balkónom, veľkorysou terasou alebo jedinečnou predzáhradkou. Pri ktorom z týchto “exteriérových benefitov” sa vám najviac rozbúchalo srdce? Neotáľajte príliš dlho a vyberte si svojho favorita už teraz: čaká na vás 16 terasových bytov a 32 bytov s predzáhradkami. Dopestujte si svoje vlastné, zdravé ovocie, chrumkavú zeleninu, či rozkvitnutý záhon vašich obľúbených kvetov. Najmä v lete si môžete užiť tú najchutnejšiu grilovačku v súkromí vašej rodiny a priateľov. Čo môže byť lepšie, než neodolateľná vôňa grilovaného mäska, ktorá opantá všetky vaše zmysly…. Aj vy ju už cítite?

S prírodou v srdci

V Tillia na vás príroda dýcha skutočne na každom kroku. Pod vŕškami sa nachádza priestranný verejný park s množstvom detských ihrísk, športovísk, lavičiek, trávnatých a vodných plôch, kde si môžete užiť svoj aktívny i pasívny oddych. Dokonalé vyžitie tu nájdu nielen rodinky s deťmi, ale aj psíčkari a ľudia inklinujúci k prechádzkam či posedeniu pod korunami stromov. Obdobnú atmosféru ponúka aj neďaleký bratislavský lesopark. V blízkom okolí môžete objaviť i históriou dýchajúci hrad Pajštún, ktorý možno považovať za turistickú perlu Bratislavy. Tillia nezabúda ani na nadšencov cyklistiky – praktickým napojením na cyklotrasy si môžete užívať všetky krásy okolia Malých Karpát priamo zo sedla bicykla.

Tillia byty na predaj v Záhorskej Bystrici

Cesta k ideálnemu bývaniu

Hoci sa cyklistika teší na Slovensku čoraz väčšej popularite, Pod vŕškami myslíme aj na bezpečnosť a komfort vodičov. Zabudnite na večný bratislavský boj o parkovacie miesta. Projekt Tillia ponúka svojim obyvateľom súkromné podzemné parkoviská, z ktorých sa výťahom dostanú pohodlne až k svojmu bytu. Spoľahlivo zaparkovať však nestačí. Pre každého bratislavčana je podstatným najmä fakt, koľko času za volantom bude musieť stráviť na ceste do svojej práce či centra mesta. Záhorská Bystrica je i v tomto smere veľmi ideálnym miestom pre život. Priame svoje MHD, ako aj plynulá cesta automobilom, trvá z Tillia do centra Bratislavy približne 15 minút.

Váš čas je vzácny. Nestrácajte ho za volantom či voľbou nevyhovujúceho bývania plného kompromisov.

Bývajte na mieste, ktoré si zamilujete. Bývajte v Tillia.

www.tillia.sk

Základné informácie

84

bytov

16

bytov s terasou

32

bytov so záhradkami

119

parkovacích miest

Kontaktujte predajcu

Ak máte záujem o viac informácií, kontaktuje nás alebo nám napíšte cez formulár

Lucia Szabóová

E-MAIL

szaboova@tillia.sk

TELEFÓN

+421 917 247 247

Martina Kalmanová

E-MAIL

kalmanova@tillia.sk

TELEFÓN

+421 917 240 240