Pod vŕškami – mestské bývanie v lone prírody

Aj vy túžite po modernom bývaní v meste, no zároveň si chcete užívať nerušený kľud a súkromie? Váš sen sa teraz môže stať skutočnosťou. Jedinečná obytná štvrť Pod vŕškami totiž spája aktívny mestský život s benefitmi vidieka. Veď čo môže byť krajšie, ako prebúdzať sa pohľadom na zelené stromy a slnkom zaliate svahy Malých Karpát?

Štedrá ponuka ideálneho bývania

Moderná štvrť Pod vŕškami je citlivo zasadená do čoraz populárnejšej mestskej časti Záhorská Bystrica. Množstvo okolitej zelene a neďaleké Malé Karpaty premieňajú typické mestské bývanie na oázu relaxu a pokoja. Ak túžite po dokonalom oddychu a súkromí, Pod vŕškami nájdete presne to, čo hľadáte. Trojpodlažné obytné domy orientované do vnútrobloku garantujú pocit nerušeného komunitného bývania s ohľadom na súkromie a bezpečnosť. Nájdete tu v skutku pestrú ponuku dvoj- troj- a štvorizbových bytov rôznych výmer, od 40 až po 130 m2.

Byty sú vybavené optickým pripojením na internet, solárnymi panelmi, bezpečnostnými vchodovými dverami, či prípadnou klimatizáciou. Navrhnuté sú v štandarde – laminátové podlahy a dvere, kompletne vybavená kúpeľňa, 5 komorové trojsklá… Skvelou správou je, že ich dizajn si môžete navrhnúť podľa vlastných predstáv. Za pomoci skúsených architektov tak vdýchnete vášmu vysnívanému bývaniu punc estetickej dokonalosti. Zvoliť si samozrejme môžete aj stav holobytu.

Pod Vŕškami byty na predaj Záhorská Bystrica Bratislava

Váš malý kúsok raja

Ku každému bytu prislúcha skvelý bonus, ktorý z vášho mestského bývania vytvorí niečo jedinečné. Reč je o balkónoch, terasách a predzáhradkách – benefity, o ktorých sa bežnému bratislavčanovi ani len nesnívalo. Predstavte si, aké krásne by bolo vypiť si svoju rannú šálku voňavej kávy na vlastnej priestrannej terase, odkiaľ môžete nerušene nasávať atmosféru a kľud okolitej prírody. A čo tak raňajky v útulnej, kvetmi ovenčenej predzáhradke? Po čerstvé, šťavnaté ovocie už viac nemusíte chodiť do obchodu, natrhajte si ho rovno z vášho stromčeku, či kríku… pretože domáce chutí najlepšie. Benefity vlastnej terasy či predzáhradky oceníte najmä v lete, kedy si budete môcť tieto veľkorysé vonkajšie priestory vychutnať naplno: kúpanie, či opaľovanie sa v súkromí, chutná grilovačka s vašou rodinou či priateľmi a mnoho iných aktivít, ktoré vás robia šťastnými.

Dobré správy pre vodičov

Mnohí ľudia, ktorí sa rozhodli nájsť si svoje bývanie v Bratislave, sa dennodenne potýkajú s krutou realitou nepríjemných dopravných situácií. Početné dopravné zápchy, ktoré ľudí oberajú o ich drahocenný čas, či nekonečné pátranie po parkovacích miestach, ľuďom permanentne strpčujú život. Lokalita Záhorskej Bystrice vás od tohto neduhu veľkomesta odbremení. Čoraz obľúbenejšia mestská časť nášho hlavného mesta si získala popularitu aj vďaka svojej polohe a rýchlej dostupnosti do centra. Autom sa do centra mesta dostanete do 15 minút po diaľničnom obchvate alebo cez tunel Sitina. Vrásky vám nemusí robiť ani parkovanie. Pod vŕškami zaparkujete v súkromných podzemných garážach, z ktorých sa dostanete výťahom priamo k vášmu bytu. Tento benefit oceníte najmä v nepriaznivom počasí – už žiadne zablatené topánky, či dažďom zničený účes.

Pod Vŕškami byty na predaj Záhorská Bystrica Bratislava

Aktívny život Pod vŕškami

Nemotoristi ocenia priame linky MHD, ako aj napojenie na cyklistické trasy a turistické chodníky. Za krásami bratislavského lesoparku či pôvabom hradu Pajštún tak nebude musieť chodiť ďaleko. Priamo v centre obytnej štvrte vyrastie na veľkorysej ploche (s rozlohou takmer 8000 metrov) verejný park. Tešiť sa môžete na športoviská, detské ihriská, množstvo lavičiek, trávnatých a vodných plôch, ako stvorených na oddych celej rodiny. Na dosah ruky toho však budete mať oveľa viac, než len oddych v lone prírody. Priamo vo štvrti nájdete školu, škôlku, zdravotné stredisko, či supermarket. Srdce každej nákupnej maniačky zaručene poteší aj neďaleké nákupné centrum Bory Mall.

Spoznajte aj vy, aké je skvelé užívať si všetky výhody veľkomesta a zároveň krásu i pokoj nerušenej prírody.

Doprajte si bývanie Pod vŕškami.

www.podvrskami.sk

Kontaktujte predajcu

Ak máte záujem o viac informácií, kontaktuje nás alebo nám napíšte cez formulár