Komfortné bývanie oceníte nielen v čase koronavírusu

Obávaný koronavírus mnohých z nás zahnal do náručia bezpečného domova. Avšak, nie je domov ako domov. Kým niektorí si čas domácej izolácie vcelku užívajú, na iných poctivo dolieha stereotyp a stiesnenosť ich bývania. Aj vy túžite po vyššom domácom komforte?

Domáca izolácia vs. mestské bývanie

Zatvorené školy, škôlky, prevádzky rôznych obchodov a firiem…. Aj taká je realita dnešných dní. Väčšina ľudí sa musela kvôli strašiaku menom koronavírus vzdať svojej každodennej rutiny – študijných, pracovných, ale aj nákupných návykov či sociálneho života a uchýliť sa do izolovaného prostredia svojho domova. Miestami sa však zdá, že domáca izolácia, ako nevyhnutná súčasť preventívnych opatrení súvisiacich so zamedzením šíriaceho sa ochorenia COVID-19, trvá snáď celú večnosť… Tento pocit čoraz viac sužuje najmä ľudí žijúcich v meste, ktorí sú vlastníkmi typických mestských bytov. Preľudnené činžiaky a paneláky ich obyvateľov oberajú o súkromie, pokoj a cenný kontakt s prírodou, ktorý je dnes nevyhnutnejší, než kedykoľvek predtým. 

Koronavírus preverí komfort vášho bývania

Ak ste si aj vy nad predchádzajúcimi riadkami len zhlboka povzdychli, nezúfajte, máme pre vás riešenie – volá sa Tillia. Tillia je nový developerský projekt, ktorý pre vás vyrastá v pokojnom prostredí Záhorskej Bystrice. Je hrdou súčasťou moderného obytného komplexu Pod vŕškami, ktorý si už získal srdcia svojich nových obyvateľov a sme si viac než istí, že si získa aj to vaše! Tillia totiž disponuje premyslenou architektúrou a inovatívnym prístupom k tvorbe bývania. 

Benefity, ktoré vám ako budúcim majiteľom ponúka, pritom oceníte nielen v časoch domácej izolácie: 

  • Nízkopodlažné bytovkyTillia je navrhnutá s ohľadom na maximalizovanie pocitu súkromia. Zabudnite na typické bratislavské paneláky siahajúce až do nebies… Tillia je tvorená len tromi podlažiami, pričom je celý bytový komplex orientovaný do vnútrobloku. Intimitu priestoru tak nerušia žiadne zvedavé pohľady neželaných hostí či náhodných okoloidúcich a znásobujú tak pocit vášho bezpečia. 
  • Menší počet bytov Tillia deklaruje pocit nerušeného bývania aj nižším počtov bytových jednotiek. Ak si ceníte súkromie svojej rodiny, potom je pre vás komunitné bývanie Pod vŕškami ideálnou voľbou.
  • Vysoký štandard bývania Tillia ponúka svojim obyvateľom moderné, štýlové a nadčasové bývanie. Priestranné dvojizbové a trojizbové byty disponujú balkónmi, terasami a predzáhradkami, ktoré výrazne zvýšia komfort vášho bývania. 

Dokonalý relax s výhľadom

Už sa viac nemusíte ukrývať za štyrmi stenami vášho skromného bytu… V Tillia si môžete dni domácej izolácie dokonale užiť príjemným relaxom, ale aj zmysluplnými aktivitami. Vychutnajte si svoju obľúbenú šálku rannej kávy, lahodný obed, čaj o piatej či dúšok delikátneho vína pri západe slnka, a to z pohodlia vašej priestrannej terasy či balkóna. 

Dokonalá rajská záhrada

Aj vás unavuje stáť v dlhom zástupe kupujúcich, aby sa vám ušlo čerstvé ovocie či zelenina? Na túto tortúru pokojne zabudnite! Predzáhradky, terasy, ale aj balkóny v Tillia sú totiž ako stvorené na pestovanie vlastnej úrody. Doplňte si potrebné vitamíny na posilnenie imunity skutočne domácou, chutnou a najmä zdravou zeleninou a ovocím, ktoré si odtrhnete z úrodného kríčka priamo u vás doma. 

Dokonalé spojenie s prírodou 

Vymýšľať deťom stále nové a nové aktivity v náročných časoch domácej izolácie je neraz heroický výkon! Zatvorené škôlky a detské ihriská totiž spôsobili, že si vaše ratolesti nemajú kde vybiť nahromadenú energiu a takpovediac sa vyjašiť. V Tillia však nuda za múrmi panelákových stien vašim deťom nehrozí! Vďaka bývaniu s predzáhradkou môžu stráviť celé dni hraním sa na čerstvom vzduchu, pričom ich budete mať stále na očiach. Slnečné lúče v bezpečí vášho domova si navyše môžete užiť aj vy ako rodičia…. Napríklad príjemným relaxom s obľúbenou knižkou v ruke, sadením voňavých kvetov, hraním sa s vaším domácim štvornohým miláčikom či rôznymi loptovými hrami v bezpečnom kruhu vašej rodiny. 

 

Už žiadne kompromisné bývanie v Bratislave plné obmedzení! Užite si váš nový domov Tillia…. 🙂